podgrzewacz do wody Dafi
Jaki podgrzewacz wybrać: hydrauliczny czy elektroniczny?
Sierpień 3, 2018
podgrzewacz wody do kuchnii
Jaki elektryczny podgrzewacz wody wybrać do kuchni?
Sierpień 19, 2018
Pokaż wszystkie
ogrzewacze wody do łazienki

Dostęp do ciepłej bieżącej wody potrzebny jest nie tylko w kuchni. Pomieszczeniem, które również jej wymaga jest łazienka. Wiele domów posiada pojemnościowe ogrzewacze, które są masywne i niekoniecznie pasują do wystroju łazienki. Są one również mało ekonomiczne, gdyż stale podtrzymują temperaturę wody poprzez jej dogrzewanie. Obecnie na rynku dostępne są o wiele bardziej kompaktowe i korzystniejsze w użyciu urządzenia, które warto zastosować.

Elektryczny podgrzewacz

Elektryczny podgrzewacz może z całą pewnością zastąpić w naszym domu popularny bojler. Posiada on mniejsze rozmiary i jest łatwy do ukrycia. Ważną zaletą, o której warto wspomnieć jest wysoki stopień bezpieczeństwa. Ogrzewacz do wody nie pobiera niebezpiecznej dla życia substancji jaką jest gaz. Eliminuje to też wszelkiego rodzaju zagrożenia związane z zatruciem lub wybuchem. Ponadto elektryczne ogrzewacze są znacznie bardziej energooszczędne niż pojemnościowe bojlery. Ogrzewacz pobiera energie jedynie w momencie uruchomienia urządzenia, a zamontowany perlator na zakończeniu wylewki umożliwia zmniejszenie użycia wody poprzez jej napowietrzenie.

Jaki podgrzewacz wody wybrać do łazienki?

W ofercie Dafi, można znaleźć dwa rodzaje podgrzewaczy. Zarówno nadumywalkowy jak i podumywalkowy ogrzewacz daje najwyższą gwarancję jakości. Każdy z nich posiada wysoką moc, pomimo swoim małym rozmiarom są niezwykle wydajne. Ogrzewacz podumywalkowy sprawdzi się w nawet niewielkich, skromnych łazienkach i idealnie będzie mieścił się w zamontowanych poniżej szafkach. Ogrzewacze posiadają różną moc, którą należy dopasować do ilości domowników. Nadumywalkowa forma ogrzewania wody daję możliwość dostarczenia ciepłej wody do jednego punktu poboru. Takie sposoby ogrzewania wody stały się obecnie bardzo popularne. Urządzenie posiada możliwość montażu tuż nad punktem poboru wody co umożliwia szybki i łatwy dostęp do wody. Dzięki krótkiemu oczekiwaniu, woda nie schładza się, a zużycie energii maleje. Użytkowanie ogrzewacza jest oszczędnością bowiem ogrzanie wody następuję w momencie odkręcenia pokrętła. Pogrzewacze do wody mimo swoich małych rozmiarów, skutecznie zapewnią nam ciepłą wodę zarówno pod prysznicem jak i w wannie. Są niezwykle wydajne i bardzo ekonomiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się