podgrzewacz do wody Dafi
Jaki podgrzewacz wybrać: hydrauliczny czy elektroniczny?
Sierpień 3, 2018
Pokaż wszystkie

Podgrzewanie wody w domu jest koniecznością pozwalającą na swobodne funkcjonowanie. W dzisiejszych czasach nie jest ono problemem, kłopot pojawia on się dopiero w momencie, kiedy zmuszeni jesteśmy wybrać specjalne urządzenie, które będzie za nie odpowiadało. Większość z nich wymaga od nas zagospodarowania dużej przestrzeni, którą nie każdy z nas posiada. Idealnymi sprzętami, które zadbają o temperaturę wody oraz nie zajmą dużej przestrzeni będą przepływowe ogrzewacze do wody od Dafi. Jedyne takie, stworzone z myślą o przestrzeni i komforcie.

Jaki podgrzewacz wybrać?

Często, gdy zdecydujemy się już na kupno podgrzewacza, borykamy się z problemem odpowiedniego dobrania go do pomieszczenia. Zaczynamy zwracać również uwagę na jego funkcję i inne właściwości jakimi jest min, wygoda, funkcjonalność czy zużycie energii. Firma Dafi oferuję wysoki wybór ogrzewaczy zarówno nad jak i podumywalkowych, sprawdź gdzie można je kupić na stronie http://ogrzewacze.dafi.pl/gdzie-kupic/. Podgrzewacz pod umywalkowy daję nam szeroką gamę manewru. Możemy zamontować go praktycznie wszędzie. Poczynając od kąta montażu kończąc na jego miejscu. Ogrzewacz sprawdzi się zarówno pod łazienkową umywalką jak i obok kabiny prysznicowej, dostarczając przy tym wodę do jednego bądź wielu punktów poboru wody.

Postaw na podgrzewacz do wody Dafi

Wybór podgrzewacza od polskiego producenta będzie najlepszym wyborem. Urządzenia gwarantują najlepszą jakość działania zastępując równocześnie większe, bardziej pojemnościowe ogrzewacze. Jedną z wielu ich zalet jest, pomimo swoich małych rozmiarów, duża moc. Moc grzałek między 3 a 11 kW pozwala na szybkie ogrzanie dużej ilości wody. Bezpośredni montaż urządzeń, tuż nad lub pod punktem poboru, pozwala na szybkie dostarczenie wody bez obaw o jej ochłodzenie. Jak bywa to w przypadku montowania odległych, większych podgrzewaczy. Na dodatek nasze urządzenia nie pobierają dużej ilości energii. Urządzenie zostało tak zaprogramowane, aby ogrzewać wodę w momencie odkręcenia zaworu, co znacznie zmniejsza koszty. Ogrzewacze Dafi są sprzedawane w trzech rodzajach wlewki. W zależności od wyboru możesz zakupić je zarówno w wersji plastikowej chromowanej, metalowej bądź białej plastikowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się